Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie

Nesouhlas s posledními 2 větami
Radeq (15-05-2008)

Dovoluji si nesouhlasit s autorčinými posledními dvěma větami. Pro vás, kteří chtějí opravdu objektivní informace navštivte prosím http://www.vegspol.cz/view.php?cisloclanku=2007060023 a dále článek na http://www.vegspol.cz/showpage.php?name=pripad_allen
re:Nesouhlas s posledními 2 větami
vancikova (16-05-2008)

Mily pane,
urcite je mozne drzet veganskou dietu vyvazenou a kvalitni. Je ale nutne varovat pred jejim neodbornym vedenim, protoze skutecne vedlo k umrti ditete. Neni to odsouzeni diety, ale varovani pred jejim neopatrnym pouzivanim u deti, ktere maji zcela jine naroky na vyzivu nez dospeli.
Zdravim van
co dál
renáta gogolková (13-05-2008)

U syna byla prokázána alergie na soju a vlašské ořechy co dál? Jakou stravu? Co školka? Můžetze mi někdo poradit.
re:co dál
vancikova (16-05-2008)

Mila maminko,
musite problem konzultovat predevsim s lekarem, ktery alergii diagnostikoval. Uvedene potraviny by syn nemel dostavat. Existuji skoly a skolky, ktere jsou schopne zajistit specialni diety. Jsou zamerene hlavne na pacienty s celiakii, ale mohou poskytnout i jinou dietu. Dalsi opatreni ale zavisi od zavaznosti problemu Vaseho syna, jeke ma po poziti danych potravin reakce. Proto je nutne resit problem s osetrujicim lekarem.

Zdravim
van

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Láká vás vyzkoušet vodní dýmku? Pak pozor nejen na infekce!