Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie

ATOPUIS
michaela (06-11-2010)

nedávno som bola u alergologa, do správy mi napísal ze som silný atopik, ,vdaka vám už viem, kde to má korene, mama ma nekojila vôbec
Atopie
Tanja (02-04-2008)

Když čtu články jak se vyhnout alergii-atopii tak mne to zvedne ze židle.My jsme rodina přísných nekuřáků,malá byla kojena přes rok,alergii v rodině nemáme a i tak se na v 18 měs. po očkování trivivacem objevil atopický ekzém a dcera nemůže kravské mléko ikdyž ji alergie na kravskou bílkovinu nevyšla.Myslím, že v dnešní době to ani moc nezáleží na rodině a stylu v jakém dítě žije, ale i na tom čím se to dítě hned po narození očkuje,myslím, že by se nic nestalo kdyby se s tímto počkalo než půjde dítě do kolektivu!Nikdy jsem nebyla nepřítel očkování,ale teď mám na to svůj názor a nikdo mi ho nevyvrátí!Už bych po této zkušenosti nedala malé žádné očkování navíc ať se proti chřipce brání tak jak já i bez zaočkování.Myslím,že co se týká očkovacích látek a různých doplňků je pouze supr obchod jak dostat z lidí prachy.

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Láká vás vyzkoušet vodní dýmku? Pak pozor nejen na infekce!