Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie

poděkování za článek + prosba o více informací
Petra (11-01-2009)

Jsem taky moc ráda za tento článek. A přidávám se k tomu, že těchto článků by mělo být více. Mám systémové onemocnění, jehož součástí je polymyositida, moc by mě třeba zajímalo, jestli budu moct rodit normálně, nebo císařem a kdo by se o mě měl hlavně starat. Můj gynekolog např. neví o systémových nemocích nic, sám mi to řekl, a to je poměrně uznávaný odborník. Měla bych chodit do specializované poradny, tak snad tam dostanu potřebnou péči.
Bylo by také dobré, kdyby se o těhotenství více psalo, mě třeba teď říkala internistka, že naštěstí nemám jeden typ autoimunních protilátek, co způsobuje samovolné potraty, v pořádku, takže mám vyšší pravděpodobnost, že těhotenství proběhne bez problémů. A taky by mě třeba zajímalo, co dělat pro to, aby člověk nedostal třeba trombózu (mám i Raynadův syndrom), nebo co se dá dělat s nedostatečností placenty. Zkrátka otázek je mnoho. Každopádně díky za supr článek.
Autoimunita, náměty
ivča (09-01-2009)

Ahoj, chtěla jsem požádat autory těchto stránek, zda by nemohli zařadit víc temat na autoimunitní onemocnění, protože je jich děsivě málo na zbytku webu. Zajásala jsem, když jste tady o nich začali psát, jen tak dál...zajímalo by mě třeba očkování u autoimunit, jak je to s novými léky pro vzácnější nemoci autoimunity - sklerodermie, lupus..., kdy bude biologická léčba, prostě COKOLI , hlavně z praxe (jak se chovat u infekce, proč se nesmí užívat imunostimulanci, co jsou to imunomodulancia a proč se smí...)!!!
Diky předem a budu čekat , ba přímo číhat na NOVINKY!
Ahoj
ivča (09-01-2009)

Ahoj, chtěla jsem požádat autory těchto stránek, zda by nemohli zařadit víc temat na autoimunitní onemocnění, protože je jich děsivě málo na zbytku webu. Zajásala jsem, když jste tady o nich začali psát, jen tak dál...zajímalo by mě třeba očkování u autoimunit, jak je to s novými léky pro vzácnější nemoci autoimunity -sklerodermie, lupus, kdy bude biologická léčba, prostě COKOLI ,hlavně z praxe (jak se chovat u infekce, proč se nesmí užívat imunostimulanci, co jsu to imunomodulancia a proč se smí...)!!!
Diky předem a budu čekat na NOVINKY!
lupus
símča (16-12-2008)

Ahoj,hodně dobrých informací jsem načerpala ze stranek
www.lupusinky.estranky.cz,kdese píše nejen o systémovém lupusu SLE,ale o různých autoimunitních nemocech jako celku a jsou tam super informace a rozcestniky.Dopručuju!
re:lupus
majka (11-01-2009)

ahojte, taky se přidávám k dřívějším pisatelkám a prosím autory o více článků, taky zkušenosti s biologickou léčbou. Za jakých podmínek je k biologické léčbě přistoupeno, co předchází samotné léčbě, kdo ji schvaluje, kdo žádá pojišťovny o úhradu atd. Děkuji moc předem, o bioléčbě stále není moc informací i když je velmi důležitá v léčbě autoim. nemocí. Vlastně jediná možnost, jak nemoc zastavit a zlepšit život pacientům. Přeji hezký den, Majka

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Alergie, astma, senná rýma