Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie : Moje zkušenosti


 Hledat  

Nalezeno 127 záznamů z celkového počtu 127, zobrazeny 1. - 10.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

15.7.2018 (Lenka)
Dobrý den,trpím kontaktní alergií,na 3 nejčastěji používané kovy je alergie 100 procent,na další 3 je to 70 procent.Kvůli této alergii jsem musela před 18 lety odejít ze zaměstnání a od té doby marně hledám zaměstnání ve kterém bych nepřišla do styku s kovy.Takže jsem prakticky 18 let na ÚP a jsem prý nezaměstnatelná,a ID se prý ny to nedává.Takže bych se ráda zeptala,jak tuto situaci vlastně řešit?Nutno podotknout,že trpím ještě na migrény.Nikdo mi v mé situaci nedokázal poradit,takže mě napadlo,zeptat se zde.Moc děkuji za odpověď.Lenka A.

21.11.2017 (Jarka)
Ahoj, mě allergodil doporučila doktorka. A ano, jsou volně prodejné. A jsou opravdu účinné. Na alergii jsou to jediné kapky, které mi vážně pomohly.

20.9.2017 (Ondřej)
Mohu se prosím zeptat... Ten allergodil, to jsou kapky volně prodejné? A jak jste na ně přišli? Na doporučení?

18.9.2017 (Jarka)
Co se týče alergie, tak já na ni trpím od dětství... Mám sennou rýmu. Napřed se to řešilo práškama, které chvíli zabíraly, pak ale taky ne. Tak jsme zkusili kapky a ty jsou mnohem lepší, než tabletky. Na tu sennou rýmu se mi teď nejvíc osvědčil allergodil :)

31.5.2017 (Eva)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jste někdo byli u moře s atopickým dítětem v akutním stavu. Dcera 1,5 roku má velmi špatný atopický ekzém-všude, hlavně na obličeji a končetinách. Stále je zakrytá a nosí rukavičky nebo zašité rukávky, vůbec nesnese být nahá a při přebalování a koupání se začne okamžitě nekontrolovatelně škrábat. Máte prosím někdo podobnou zkušenost? Za týden máme jet na 3 týdny k moři (spoléháme, že se jí tam ekzém zlepší), ale nevím, jak to v praxi bude, když nesnese být nahá. Předem děkuji za odpovědi.

25.5.2017 (Bruno)
To záleží...me zacalo napred simrat v nose a pak se rozjela desna ryma...

24.5.2017 (Elena)
Prosím Vás, mám dotaz...v kolika letech se u vás objevila alergie a s jakými příznaky...Děkuji

22.5.2017 (Ina)
Alergie je prevít...každý rok je to samý :/ Letos jsem dala na doporučení a taky zkusila ty kapky allergodil a zatím fungují, tak snad to letos bude snesitelnejsi :)

24.4.2017 (Rosta)
Já mám třeba zkušenost takovou, že na sennou rýmu mi prášky absolutně nezabírají :/ Nejlepší jsou kapky...

20.4.2017 (Alex)
No, já jsem taky dlouho hledal, co by mi mohlo moct...Fakt mám vyzkoušeny snad všechny prášky, všechny kapky..:/ Ale taky teda musím říct, že ten allergodil je dobrej...Však ho zkus, nestojí moc, tak na zkoušku si ho pořid, budeš spokojenej :) https://www.benu.cz/allergodil-nosni-podani-sprej-roztok-1x10ml

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Arabské trhy aneb Skrytá rizika číhající na turisty