Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie : Moje zkušenosti


 Hledat  

Nalezeno 127 záznamů z celkového počtu 127, zobrazeny 101. - 110.

[ 11 ]  12  13 

24.4.2008 (romina)
Chtela jsem se zeptat Lucie, jak u ní probíha ona alergie na nikl. Moc prosím o onformace. díky rominkaaa@seznam.cz

24.4.2008 (Jitka)
Skoro rok mne trápí dráždivý kašel, který byl ze začátku jen v noci. Teď nastalo zhoršení a jako bych měla peří v krku, nutí mne to kašlat. Nic nevykašlu, mám bolesti v břiše, v noci budím sebe i sousedy, na rtg. plic vše dobré. Užívala jsem všechny možné kapky na utišení, ale peří si nedá říci.

31.3.2008 (matousova)
Ahoj maminky.Je mi 29let alergii mám asi od 17let na seno,trávy a pyl.Moje 3letá dcera má problémy s dýcháním užívá Ecobek,často je nemocná na průdušky,alergii má na roztoče,pyli a ted nově na lepek,tak od 15.3. drží bezlepkovou dietu.Zatím zvládáme vše dobře.

23.3.2008 (ladislav)
Prosim pani Hanu viz posledni zkusenost o kontakt na ji uvedeneho lekare lhorak@mkinet.cz

16.3.2008 (Renáta)
Dobrý den přeji, k Vaší odpovědi ohledně užívání Ecobecu proti vodnaté rýmě. Ecobec užívám dle návodu, (vdechuji zhluboka ústy) a opravdu po něm mizí alergická rýma. Nikdy mi to nedokázala vysvětlit ani moje ošetřující lékařka a záhadou to zůstává. Píši to, abych mohla přispět k možné pomoci ostatním, kterým též nezabírají žádné léky na alergii. Děkuji za Váš čas a obdivuji Vás, velice si vážím Vaší práce. Možná by \"alergiím a astmatu\" měl být věnován i pravidelný spot v televizi, podobný televiznímu spotu ČT2.

9.3.2008 (Markéta )
Dobrý den, obě moje děti od ranného věku nepřiměřeně reagovaly na kontakt s prádlem vypraným v konvenčních pracích prostředcích. Bylo nám řečeno, že se jedná o kontaktní ekzém a děti budou alergici. Nejprve jsme přestali používat aviváže, dnes jsme plně přešli na prací prostředky ekologické drogerie Sonett, který perfektně pere. Na promazání kůže se nám osvědčila kosmetika Cannaderm. Nyní, když můžeme, nakupujeme biopotraviny, používáme ekodrogerii (kupujeme v e-shopech, jako např.: www.biosfera.cz) a radujeme se, že se zdravotní stav celé naší rodiny výrazně zlepšil. Přeji vám všem totéž.

6.3.2008 (Renáta)
Dobrý den, mne na vodnatou rýmu zázračně pomáhá ECOBEC. Rýma, která se chová, jako obří alergie (neustávající celodenní i noční kýchání, pálení očí, oteklý rudý obličej, nevidím .. prostě se nedá nic než smrkat, mnout si oči a max. nadávat :) Tak na to mi zázračně a pro mne nevysvětlitelně, pomáhá spray ECOBEC. Jsou to kortikoidy na astma. Astma nemám, prý ho mohu mít skryté a na skryté astma je toto alergická reakce. Rýmu jsem měla 9 let, bez rozdílu.. ať jsem byla doma, u moře, na horách, v sauně, prostě při každém počasí a všude. Lékaři na nic nepřišli, ačkoli jsem byla stále na alergologii. Obvodní lékařkou mi bylo řečeno, že to mám psychické a ať už nechodím. Naštěstí jsem měla jednou vyjímečně něco jako astmatický záchvat a vyžádala si prohlídku na plicním, kde mi byl na zkoušku předepsán ECOBEC a stal se zázrak. Pro mne tedy ano. Když jsem měla stále rýmu, dokonce jsem v 27letech uvažovala, zda bych si vybrala dva roky života bez rýmy, nebo zbytek možná dlouhého života s rýmou.... Kdo zažil, chápe...

4.3.2008 (Lucie)
Dobrý den, Mám alergii na nikl, je mi 23 let. Dnes je to dost rozlezlá nemoc. Mužu jen doporučit vyhýbat se co nejvíce ponikolovaných věcí, i když to většinou nelze. V jídelníčku pozor hlavně na kakao a čokoládu! Také luštěniny jsou dost kruté. Nikdy jsem se však nedozvěděla, co je proti tého alergii za meducínu:) takže alergie na celý život, která mě bude svazovat do konce života, nepřeju nikomu.

4.2.2008 (jary)
Dobrý den,moje dcera 3 roky má alergii na zvířata a prach,to jsme tak nějak zpozorovali.Ovánocích jí zrudli oči,že měla víčka až krvavé....braly jsme kapičky,mastičky a vitamíny...nakonec jsme zjistili,že to je z nové deky.Ale ted se jí to udělalo znova,chtěla bych se zeptat,jestli je alergie i na saten,nebot jsem povlékla na postele satenové povlečení.Děkuji s pozdravem Jary

4.2.2008 (jary)
Dobrý den,moje dcera 3 roky má alergii na zvířata a prach,to jsme tak nějak zpozorovali.Ovánocích jí zrudli oči,že měla víčka až krvavé....braly jsme kapičky,mastičky a vitamíny...nakonec jsme zjistili,že to je z nové deky.Ale ted se jí to udělalo znova,chtěla bych se zeptat,jestli je alergie i na saten,nebot jsem povlékla na postele satenové povlečení.Děkuji s pozdravem Jary

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Turistický průvodce aneb Co zabalit na cestu do Asie