Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie : Poradna lékaře

Poradna lékaře

Váš dotaz bude po zodpovězení sloužit jako zdroj informací také dalším uživatelům se stejnými či podobnými obtížemi, z těchto důvodů jsou všechny dotazy plně zveřejňovány a žádostem o nezveřejnění nemůžeme vyhovět. Děkujeme za pochopení. Přečtěte si plné znění prohlášení.

Jméno, pod kterým položíte dotaz do poradny (stačí křestní), se následně objeví i u vašeho dotazu přímo na stránkách. Všimněte si prosím, jak je tomu u již zobrazených dotazů.

* Jméno: 
* E-mail: 
* Otázka: 
* Kontrolní kód (opište): 

Nalezeno 2762 záznamů z celkového počtu 2762, zobrazeny 1. - 5.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Dotaz:
Dobrý den, syn 3 roky má alergii na roztoče,psa, ořechy. Bere desloratadin a ecobec. Bohužel v pátek snědl sušenku s orechy. V sobotu rano mel trochu vodnatou rymu a zacal pokaslavat. Jak mu od toho kasle pomoci?
Dotaz čeká na odpověď

Dotaz:
Dobrý den, už od dětství máme psa, který je venku. Nikdy jsem s ním neměla žádně potíže, abych se pomazlila, hladila ho atd. K vánocům jsem dostala štěnátko. První týden se nic nestalo, máme ho doma, ale pak druhý týden se mi začaly objevovat červené pupínky, které svědí. Můžu mít alergii na psy, když jsem se psem celý život?
Dotaz čeká na odpověď

Dotaz:
Dobrý den, chodím na alergologii z důvodu zjištěné alergie na pyly, prach a roztoče. V sezóně nebo v rizikovém prostředí užívám desloratadin a tak rýmu kašel,svědění nebo zvýšenou únavu pociťuji jen zřídka. Rekreačně sportuji a jsem dost aktivní člověk. Při vyšetření na alergologii na základě spirometrie FEV1/FVC 77 při opakované spirometrii, kde jsem ale nyvydechla dostatečně rychle je hodnota 84 (věk 61, váha 67,výška 170) mi paní doktorka diagnostikovala astma a předepsala mi 1x1-2x1 Symbicort. Nemám žádnou dušnost ani při sportu ani při něm a ani žádné další astmatické projevy necítím. Mám skutečně vdechovat Symbicort? Je diagnoza na základě výsledku mé spirometrie zřejmá? Děkuji za odpověď.
Dotaz čeká na odpověď

Dotaz:
Dobrý den, zjistili jsme, že můj 4 letý syn má alergii na psí a kočky , trpí dýchacími obtížemi a byl nedonošený , chci se jen prosím zeptat babička má psa i kočky je nutné zakázat přístup k ní do domů?
Dotaz čeká na odpověď

Dotaz:
Mam2 deti 3 a 4 roky. Oba trpi na zanety prudusek. Mohli byste doporucit kontakt na cviceni dechove fisioterapie. Dekuji Petra
Dotaz čeká na odpověď

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Láká vás vyzkoušet vodní dýmku? Pak pozor nejen na infekce!