Poradna

Vy se ptáte, lékaři odpovídají

Nevíte si rady, napište dotaz lékaři a do několika dnů dostanete odpověď.

vstup do poradny

Často kladené dotazy

Jednoduchý postup, jak zjistit alergii u dítěte

udělejte si test

Alergie, zjednodušená stránka : Poradna lékaře : Vyhledávání


 Hledat  

Nalezeno 2762 záznamů z celkového počtu 2762, zobrazeny 1. - 5.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Dotaz:
Dobrý den, syn 3 roky má alergii na roztoče,psa, ořechy. Bere desloratadin a ecobec. Bohužel v pátek snědl sušenku s orechy. V sobotu rano mel trochu vodnatou rymu a zacal pokaslavat. Jak mu od toho kasle pomoci?
Dotaz čeká na odpověď

Dotaz:
Dobrý den, už od dětství máme psa, který je venku. Nikdy jsem s ním neměla žádně potíže, abych se pomazlila, hladila ho atd. K vánocům jsem dostala štěnátko. První týden se nic nestalo, máme ho doma, ale pak druhý týden se mi začaly objevovat červené pupínky, které svědí. Můžu mít alergii na psy, když jsem se psem celý život?
Dotaz čeká na odpověď

Dotaz:
Dobrý den, chodím na alergologii z důvodu zjištěné alergie na pyly, prach a roztoče. V sezóně nebo v rizikovém prostředí užívám desloratadin a tak rýmu kašel,svědění nebo zvýšenou únavu pociťuji jen zřídka. Rekreačně sportuji a jsem dost aktivní člověk. Při vyšetření na alergologii na základě spirometrie FEV1/FVC 77 při opakované spirometrii, kde jsem ale nyvydechla dostatečně rychle je hodnota 84 (věk 61, váha 67,výška 170) mi paní doktorka diagnostikovala astma a předepsala mi 1x1-2x1 Symbicort. Nemám žádnou dušnost ani při sportu ani při něm a ani žádné další astmatické projevy necítím. Mám skutečně vdechovat Symbicort? Je diagnoza na základě výsledku mé spirometrie zřejmá? Děkuji za odpověď.
Dotaz čeká na odpověď

Dotaz:
Dobrý den, zjistili jsme, že můj 4 letý syn má alergii na psí a kočky , trpí dýchacími obtížemi a byl nedonošený , chci se jen prosím zeptat babička má psa i kočky je nutné zakázat přístup k ní do domů?
Dotaz čeká na odpověď

Dotaz:
Mam2 deti 3 a 4 roky. Oba trpi na zanety prudusek. Mohli byste doporucit kontakt na cviceni dechove fisioterapie. Dekuji Petra
Dotaz čeká na odpověď

Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Turistický průvodce aneb Co zabalit na cestu do Asie