Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie

taky se mi to stalokdyz sem byl ja u alergologa tam
adam (26-10-2010)

kdyz sem byl ja u alergologa tak mi vpichovaly ty jehly a me se zatocila hlava chvili sem neslisal pek se vsechno motalo a pak sem se pozvracel a pak po 5 minutach to bylo lepsi
no teda
Anna (08-03-2010)

si děláte srandu, co
onen zážitek při testech
Jakub (24-07-2009)

Zdravím Vás lidi:-) tak jsem šel na alergologický test takzvaný prickt test, no říkal jsem doktorce že tenhle test jsem už jednou prodělal a že jsem ho špatně snášel, ale doktorka byla v klidu a řekla že se nemůže nic stát při těch testech že tam nic neni co by způsobilo nějaky problémy a že se asi bojim v podvědomí jak to dopadne což jsem si v duchu okamžitě odsoudil. tak mě udělala test a ejhle asi pul minuty od vpichavani kolíku se semnou začali dít věci:-) pořád na mě mluvila až do té doby než jsem ohluchl a slyšel jen takovy pazvuky a taky sem pak oslepl a to zárověn s takovým pocitém že ztrácím vědomí, přechodně se to zlepšilo a to jsem jen slyšel od doktorky že už to je dobry že už mám aji barvu pleti dobrou a pak sem opět přestal slyšet a vidět a myslel jsem že umřu. fakt nejhorší zážitek v životě. po asi 7 minutách se mě vrátilo vše do pohody ale byl jsem uplně celej mokrej od potu a doktorka mě dávala oblkady na čelo, no schrnutí už nikdy nikdy nikdy nedovolím abych šel na tenhle test a naprosto nepochopitelná reakce paní doktorky podle které se nemůže nic stát, a to je doktorka ve FN Olomouc.prosím může mi někdo napsat co jsem to měl za stav?:-)
re:onen zážitek při testech
ane (30-04-2011)

Mal si panický záchvat. Tak si sa
vystresoval z testu, že si ohluchol
a oslepol a skoro odpadol zo
strachu. Mne sa to stáva často.
re:onen zážitek při testech
Katka (27-10-2009)

Psychika...to všechno byla jn psychika!! Trpím panickou poruchou, takže vím o čem mluvím...když se člověk něčeho podvědomě bojí, tak se to pak může projevit i tak, jak se to projevilo!!

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Nemoci srdce