Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie

Alergie
Kateřina (19-04-2010)

Dobrý den,chci se s Vámi podělit o zkušenosti s alergiemi.Manžel je alergik,kterému mu vadí vše co kvete na jaře.Vždy ho svědí oči,slzely mu,kýchal,objevila se rýma,kterou jinak celý rok nemá.Celá léta jsme nevěděli co stím,léky mohl brát jen na noc,protože do zaměstnání jezdí autem,takže zkoušel..až jsme narazili na Aloe Vera gel.Po picí kůře se letos žádné příznaky neobjevily je naprosto v pohodě,neužívá žádné léky a žádná alergie se neprojevila.jsem za to vděčná,protože syn má alergii také a mnoho si s tím vytrpěli.Všem kdo by chtěli zjistit co je to za výrobky nechávám tel.731525621 Katka.
re:Alergie
slunečnice (21-04-2010)

Dobrý den, moje máma taky trpí alergiemi, začne to na jaře a vrcholí v létě, kdy jednou za dva roky skončí v nemocnici na kapačkách. Doktoři nepřišli na to, co je způsobuje...potraviny (ořechy, jabka - klasika), pyly? Díky za radu, proč nevyzkoušet aloe vera gel.
re:re:Alergie
slunečnice (21-04-2010)

zdravím, ještě jsem trochu pátrala po netu po aloe vera. Našla jsem aloe vera gel např v eshopu na portále partner pro zdraví www.ppzdravi.cz...předpokládám, že na výrobci aloe vera nezáleží? Máte někdo další zkušenosti?

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Cestovní nemoci