Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie

O krok napřed před alergií a astmatem

Březen je nejen začátkem jara, ale pro mnoho alergiků i začátkem pylové a tudíž i alergické sezóny. Máte jistotu, že se vás pylová alergie a astma netýkají? Můžete se o tom přesvědčit v Centrech zdraví VZP, která formou stánku tradičně otevřou ve vybraných obchodních střediscích Prahy, Brna, Ostravy, Plzně a Jihlavy. Centrum zdraví je o krok napřed a ukáže Vám, jak bojovat s těmito nemocemi dřív, než pylová sezóna propukne naplno.

V případě zjištění rizikových hodnot spirometrie bude přítomný lékař návštěvníky informovat o možnostech řešení a léčby alergie a astmatu. A to i případě, že už se návštěvník centra s astmatem léčí. Dále bude možné se lékaře zeptat na cokoli z dané problematiky, například vám poradí se správnou výživou u potravinových alergií.

Všichni návštěvníci centra VZP, zejména děti v doprovodu rodičů, budou mít možnost si fouknout do spirometru, který dokáže na základě několika naměřených parametrů odhalit skrytého, neléčeného astmatika. Pokud měření absolvuje dítě, dostane za odměnu balónek ve tvaru zvířátka nebo květiny, který mu nafoukne balónkový klaun.

Kde a kdy můžete Centra zdraví navštívit?

Centra zdraví - Informační stánky VZP - budou otevřena vždy o víkendu od 10 do 16 hodin na následujících místech:

Sobota 18. 2. 2012 Plzeň - OC Borská Pole
Sobota 25. 2. 2012 Brno - OC Avion Shopping Park
Sobota 3. 3. 2012 Ostrava - OC Avion Shopping Park
Neděle 11. 3. 2012 Jihlava - OC City Park
Neděle 18. 3. 2012 Praha - OC Palladium

Využijte možnosti konzultace s odborníkem a včasného odhalení vašich dispozic k alergii a astmatu.


Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Klíšťová encefalitida a očkování