Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie : Moje zkušenosti


 Hledat  

Nalezeno 127 záznamů z celkového počtu 127, zobrazeny 31. - 40.

 1  2  3  [ 4 ]  5  6  7  8  9  10  11 

3.9.2014 (Iva)
Zaujal mne příběh Zelatora a musím potvrdit...ano, je to tak, mám podobnou zkušenost a tímto děkuji za sdílení.

14.8.2014 (alergik211)
Zdravím všechny, v mojí rodině je alergie hodně rozšířená. Táta, máma, já i sestra jsou alergici, všichni ale na něco jiného :) . Nejvíce se nám osvědčily tyhle tablety: http://www.gigalekarna.cz/produkt/claritine-30-tablet/ na potlačení alergických reakcí. Doufám, že vám pomohou tak, jako nám.

13.6.2014 (Lucka)
Já mám alegii dědičnou a musim říct, že co používám Pelargin od firmy Energy tak jsem v pohodě a již neberu žádnou chemii.Léto bez senné rýmy a pálení očí.Úplnej zázrak.Vše najdete na www.prozdravi.cz. A objevila jsem konzuĺtanta od firmy Joalis a ten mě prý alergii úpně vyléčí nebo alespoń zmízní.Takže já nedoporučuji léky od lékaře.Jste číslo na pojiš´tovnu a chemie nemá takový efekt.

31.3.2014 (alergik)
Dobrý večer, je mi 42 let a asi posledních 10 let trpím alergií - pylovou. Každý rok se to zhoršovalo, každý rok více léků. Vyzkoušela jsem očkování, nepomohlo. Začala jsem navštěvovat pravidelně reflexní terapii a ve stejném roce jsem prvně vyzkoušela biorezonanci. Byl to jako zázrak, bez léků a pomohlo to. Pan doktor mi tvrdil, že bych se toho měla zbavit napořád, ale to se nestalo. Další rok jsem v době největší krize navštívila opět biorezonanci a po 4 hodinách jsem odložila léky. I letos už kvete bříza a mě je zatím dobře. Co bych vám doporučila? Ve svém okolí si nasbírejte alergeny - na talíř dejte trochu vody a ony se tam za pár dní nashromáždí. Najděte si ve svém okolí někoho, kdo má přístroj na biorezonanci a pak už budu jen držet palce.

14.3.2014 (Jitka)
Lidičky. Také jste poznali zde , kolik "jakoalergiků" nenápadně nabízí produkty firem, pro které pracují? Jste trapní všichni, co zde uvádíte smyšlený problém s následným vymizením po používání toho a toho.Vydělat peníze i za cenu toho, že někdo vám uvěří a vydá se třeba z posledních peněz? Styďte se!!!! A najděte si slušnou práci !!!

6.3.2013 (Nika)
Zdravím všechny Léta jsem trpěla atopickým ekzémem, až v posledních týdnech v mých 30ti letech jsem se ho (doufám, že navždy) konečně zbavila, stalo se tak díky produktu české firmy podporující ekologii a přirozený přístup ke zdraví, kterou jsem se po mých báječných zkušenostech rozhodla podporovat a pomáhat dalším lidem podobné změny na sobě také pozorovat a nestačit se divit pokud by někdo chtěl podrobnější informace a návod, jak se k produktům dostat(v obchodě je nekoupíte) napište mi na email Nika.projekt.srdce@centrum.cz přeji krásný den všem Nika

6.4.2012 (Zelator)
Vlastní zkušenost se silnou pylovou alergií : od 10 let kdy se mi objevily první potíže jsem se každý rok od dubna do srpna dost trápil alergie , někdy mi doslova znemožňovala normální život, někdy jsem několik dní proležel ,protože jenom klid mi pomáhal od nejhorších projevů.Dithiaden který se tehdy dával mě utlumoval tak že to nešlo brát. Na desenzibilizace jsem chodil několik let ale neměl jsem dojem že to nějak pomáhá. Takle jsem strávil 20 let. Potom jsem si přečetl v bylinářské knize že pomáhá dieta bez živočišných bílkovin. Začal jsem to zkoušet, vždy před začátkem jara vysadit maso a v maximální míře i sýry a ono to pomáhalo. První roky jsem k tomu přistupoval dost nepořádně a snadno se mi stalo že po nějakém mase nebo sýru jsem dostal záchvat alergie. Bylo to dost otravné ale potvrdilo mi to že to funguje. stačilo 2-3 dny dodržovat dietu a bylo po záchatech.Navíc s postupem času (let) zjišťuji že jsem méně citlivý na pyly , jako by se ten stav prohluboval. Zjistil jsem že stačí nejíst živ. bílkoviny jenom na jaře, kdy alergie začíná, když se podaří jí nenastartovat, zůstane to tak i v průběhu léta. Vyskytnou se jenom ojedinělé reakce, třeba jedno kýchnutí :-), ale rychle to odezní. Takže nazdar doktoři , říkající že to nejde léčit. Kdo chce ať se dál cpe lékama, je to určitě jednodušší než něco udělat sám.

30.3.2012 (Olga)
Alergii jsem získala před šesti lety jako nežádoucí účinek léků na klouby. zjistili mi, že jsem alergická téměř na všechno. Od února do června mi vadily kočky, potraviny s lepkem, jablka a spousta dalšího jídla. Lékaři mi sdělili, že je to nadosmrti a nasadili obvyklé léky. Jelikož léky nesnáším, neboť mám nežádoucí účinky, začala jsem se léčit sama. Vyloučením potravin, na které okamžitě reaguji, ale i v době, kdy není pylová sezóna. Bílé pečivo nejím už dávno. Také jsem přidala potravinové přírodní doplňkyna obnovení střevní mikroflory. S každým rokem se mi zdálo, že alergie není tak hrozná jako v minulém roce. Loni jsem objevila přírodní prostředek, který je určený proti alergii a který mi pomohl tak, že jsem měla velmi mírné příznaky, pouze občasné kýchnutí, svědění očí. Letos jsem ho začala brát a o žádné alergii nevím. Mám zase ráda jaro, protože můžu jít ven a sednout si pod rozkvetlý strom.Přírodní prostředky hledejte na www.prozdravi.cz. Jsou opravdu účinné.Přeji všem uzdravení od alergie.

25.6.2011 (sirokamarketa@seznam.cz)
Dobrý den, měla jsem alergii na prach a pyl, ale naštěstí mě jeden můj známý nabídl pomoc.Vysvětlil mi, že je třeba v první řadě dát do pořádku imunitní systém a trošku se o své tělo starat!!V dnešní uspěchané době je toho na člověka moc, stresy, alkohol, cigarety, špatné ovzduší, špatná strava a to v lidském těle vyvolává různá onemocnění.A lékař? Jenom řeší už vzniklý problém a né příčinu!!!A předepisuje nám léky, které jsou zase jenom chemie a můžou vyvolat zase nějakou jinou alergickou reakci nebo jiné onemocnění, viz NEŽADOUCÍ ÚČINKY !Pokud jste alespoň trošku chytří uznáte, že to je pravda! Pokud chcete vědět co pomůže pročistit a dát do kupy imunitní systém pište na adresu:sirokamarketa@seznam.cz ...spolupracuji s mnoha lékaři, kteří tyto produkty již nabízejí s úspěchem svým pacientům a mají přednášky na toto téma.Hezký den Markéta

15.5.2011 (mirka)
Dobrý den, dcera (7 roků) má také čerstvě odhalenou alergii na roztoče a popis co uvádí paní Žaneta je přesně náš případ.Uvažuji, že pro dceru objednám také protiroztočové povlaky, ale na internetu jsem našla více firem, proto by mě zajímala osobní zkušenost paní Žanety.Můj e-mail je kopeckovamira@seznam.cz prosím o kontakt.děkuji.

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Láká vás vyzkoušet vodní dýmku? Pak pozor nejen na infekce!