Svátek zamilovaných – ať vám ho nezkazí alergie!

1. máj se může pro "zaláskované" stát díky řadě vzácných romantických okamžiků nezapomenutelným dnem.

1. máj se může pro "zaláskované" stát díky řadě vzácných romantických okamžiků nezapomenutelným dnem. Pokud na něj ale pokaždé vzpomínáte spíše v souvislosti s návštěvou pohotovosti, už o takovou krásu nejde. A že právě na alergiky v tento den číhá nebezpečí dost a dost!

"Prokýchané" rande

Květy k svátku zamilovaných jednoduše patří. Jistě, po přičichnutí ke krásnému pugétu se mohou oči ženy prchavě zalesknout, pokud ale proud slzí neustává po desítky minut a kapesníčky rychle ubývají, patrně nejde jen o dojetí. Jestliže předem víte, že randíte s alergičkou, nepodceňujte jistou přípravu.

Držte se klasiky 

K oddávání se lásce v její fyzické podobě 1. máj přímo vybízí. Stejně tak k vyzkoušení nestandardních a vzrušujících lokalit. Je-li však váš partner pylový alergik, raději zapomeňte na milostné radovánky na louce či na poli. Zrychlené dýchání k sexu sice patří, ne však pokud se promění v ohrožující astmatický záchvat.

Skrytá nebezpečí  

Zejména pro potravinové alergiky je svátek zamilovaných vyloženě rizikovým dnem.

Pokud svého partnera dobře znáte, neměl by pro vás být problém připravit nezapomenutelné "bezalergické" rande. V opačném případě je lepší se do potencionálně nebezpečných experimentů raději nepouštět. 

(veri)

Zdroj: edition.cnn.com

Zaregistrujte se zdarma
k odběru zpravodaje