Vánoční kalendář jako dárek pro vás

Vytiskněte a složte si originální kalendář stránek Bez-alergie.cz. Bude vám po celý rok 2008 připomínat, že naše stránky jsou tu od toho, aby alergikům pomáhaly.

Vánoční přípravy spějí do finiše. Zanedlouho se rozsvítí vánoční stromečky a my se společně s našimi blízkými začneme radovat z  dárků. Věřím tomu, že všechny dárky jsou již nakoupeny, pečlivě zabaleny a dobře uschovány.

Je to hektické období a jeho scénář se každoročně opakuje. Nejdříve si naplánujeme, že dárky budeme průběžně kupovat po celý rok. V září si říkáme, že už je nejvyšší čas začít. Na začátku prosince se ubezpečujeme v tom, že Vánoce přece nejsou jen o tom konzumu, ale o klidu a pohodě a že radost udělá i maličkost. A jak to dopadne? Týden před Štědrým dnem zoufale běháme po obchodech, odškrtáváme z dlouhého seznamu dárků a divíme se, že to, co jsme si v říjnu vyhlédli, už nemají. Nastává okamžik improvizace a náhradního scénáře. Kdeže drobné maličkosti jsou.

Stejně, největší radost udělá takový dárek, který člověk vyrobí sám pro toho druhého – z lásky, říká klasik. Pokud si myslíte, že vám právě takový vlastnoručně vyrobený dárek chybí, nechte se inspirovat našimi stránkami. Připravili jsme pro vás kalendář na rok 2008, který si můžete vytisknout a složit. Uděláte s ním radost nejen sobě, ale i vašim blízkým. Pokud jde shodou okolností o alergiky, bude jim kalendář připomínat, že stránky Bez-alergie.cz jsou tu celý rok od toho, aby jim pomáhaly.Kalendář na rok 2008


Kalendář můžete vytisknout na obyčejný kancelářský papír, a to jak ve formátu A3, tak i A4 (vlastnosti tisku: Tisk přizpůsobený velikosti stránky). Před skládáním odstřihněte okraje podle vyznačené linky.  Stručný návod k složení kalendáře najdete přímo na skládance.

Zaregistrujte se zdarma
k odběru zpravodaje