Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie : Moje zkušenosti


 Hledat  

Nalezeno 131 záznamů z celkového počtu 131, zobrazeny 101. - 110.

[ 11 ]  12  13  14 

23.5.2008 (Krista)
Dobrý den,chci se s Vámi podělit o své zkušenosti. Vím,že mi nebudete věřit,ale mám to vyzkoušené,funguje to.Mému tehdy 6-tiletému synovi začaly na jaře hnisat oči.Z ničehonic se projevila alergie na pyly a trávy,k tomu se přidaly neustálé rýmy,kašle.I po užívání Pangraminu se nasledující rok obtíže opakovaly a zhoršovaly.Následovně onemocněl spálou,opakovaly se angíny,které se léčily antibiotiky pořád dokola.Výsledkem byl vychrtlý,průhledný kluk náchylný k onemocnění všeho druhu,a ještě k tomu alergik.Náhodou jsem se zúčastnila semináře o využití přírodních léčiv(fytofarmak) v Plzni.Jednalo se přírodní produkty s aloa vera.Řekla jsem si,že nemohu nic zkazit a vyzkouším to.Syn užívá gel k pití od listopadu2007 a hurá!Letošní jaro je úplně bez potíží,je to jako zázrak.Vysadili jsme i Pangramin,užíváme aloe ráno a večer a Oliver je v pohodě.Užívání aloe vera gelu příznivě působí na všechny druhy autoimunitních onemocnění.Ráda Vám poradím,stačí se ozvat na avkrista@seznam.cz

16.5.2008 (Hana)
Přesvědčila jsem se, že alergie souvisí se zvýšenou hladinou homocysteinu (ne cholesterolu,..) v krvi. Po jejím změření a snížení mě už neohrožovaly žádné dosavadní ani jiné alergeny. Léčba alergií se zaměřuje spíš jen na potlačování příznaků nebo nutnost vyhýbat se alergenůma to přece není dostatečně efektivní "řešení". Navíc od jisté konkrétní události si konečně užívám vůně sečené trávy (25 let mě její pach dusil a způsoboval problémy). Hana, prosperita@atlas.cz

30.4.2008 (Marcela )
Zdravím všechny kdo neví co s nočním suchyým dráždivým kašlem,muj 5letý syn bere 2x ecobec,2x denně ecosal,a na noc denně 5ml flonidan,a musím říct že to pomáhá,a na imunitu dávám 2x denně hlívu ustřičnou

27.4.2008 (silva)
můj 5 letý syn začal mít potíže před rokem jen v zimě nemusíme brát žádné léky ovšem od jara do zimy bere snad všechno ale s nevalným účinkem 2xdenně esobek,4xventolín,2xdenně zyrtek,singulair a ted nám přidala ditiaden přesto všechno má syn dráždivý neutuchající kašel ve dne v noci a je z toho opravdu vyčerpaný.A to je prý alergický jen na traviny ale já jsem vypozorovala i které konkrétní stromy.Vážně uvažuji o změně alergologa,protože mi není jasné proč mu nic nezabírá.

24.4.2008 (romina)
Chtela jsem se zeptat Lucie, jak u ní probíha ona alergie na nikl. Moc prosím o onformace. díky rominkaaa@seznam.cz

24.4.2008 (Jitka)
Skoro rok mne trápí dráždivý kašel, který byl ze začátku jen v noci. Teď nastalo zhoršení a jako bych měla peří v krku, nutí mne to kašlat. Nic nevykašlu, mám bolesti v břiše, v noci budím sebe i sousedy, na rtg. plic vše dobré. Užívala jsem všechny možné kapky na utišení, ale peří si nedá říci.

31.3.2008 (matousova)
Ahoj maminky.Je mi 29let alergii mám asi od 17let na seno,trávy a pyl.Moje 3letá dcera má problémy s dýcháním užívá Ecobek,často je nemocná na průdušky,alergii má na roztoče,pyli a ted nově na lepek,tak od 15.3. drží bezlepkovou dietu.Zatím zvládáme vše dobře.

23.3.2008 (ladislav)
Prosim pani Hanu viz posledni zkusenost o kontakt na ji uvedeneho lekare lhorak@mkinet.cz

16.3.2008 (Renáta)
Dobrý den přeji, k Vaší odpovědi ohledně užívání Ecobecu proti vodnaté rýmě. Ecobec užívám dle návodu, (vdechuji zhluboka ústy) a opravdu po něm mizí alergická rýma. Nikdy mi to nedokázala vysvětlit ani moje ošetřující lékařka a záhadou to zůstává. Píši to, abych mohla přispět k možné pomoci ostatním, kterým též nezabírají žádné léky na alergii. Děkuji za Váš čas a obdivuji Vás, velice si vážím Vaší práce. Možná by \"alergiím a astmatu\" měl být věnován i pravidelný spot v televizi, podobný televiznímu spotu ČT2.

9.3.2008 (Markéta )
Dobrý den, obě moje děti od ranného věku nepřiměřeně reagovaly na kontakt s prádlem vypraným v konvenčních pracích prostředcích. Bylo nám řečeno, že se jedná o kontaktní ekzém a děti budou alergici. Nejprve jsme přestali používat aviváže, dnes jsme plně přešli na prací prostředky ekologické drogerie Sonett, který perfektně pere. Na promazání kůže se nám osvědčila kosmetika Cannaderm. Nyní, když můžeme, nakupujeme biopotraviny, používáme ekodrogerii (kupujeme v e-shopech, jako např.: www.biosfera.cz) a radujeme se, že se zdravotní stav celé naší rodiny výrazně zlepšil. Přeji vám všem totéž.

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Fenylketonurie a PKU dieta