Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie : Moje zkušenosti


 Hledat  

Nalezeno 132 záznamů z celkového počtu 132, zobrazeny 21. - 30.

 1  2  [ 3 ]  4  5  6  7  8  9  10  11 

10.3.2017 (Erika)
Moje zkušenost s alergií je dost podobná těm, které tady čtu...Prostě s prvními pyly jsem uplně odrovnana...nemuzu dychat, z oci mi tece...Letos uz mam zacatek za sebou, pyly se objevily poměrně brzy :/

5.3.2017 (Evička)
Já mám alergii na pyl už asi 5 let...:/ Vždycky skoro umírám...když se jede k rybníku, raději ani nejedu, mám paniku z rozkvetlých polí. Musím ale říct, že ten allergodil jsem taky začala užívat tak cca rok zpět a ten mi teda vážně ulevil...Dvě kapky do nosu a ok!

19.2.2017 (Lenka)
Mě moc pomohly kapky allergodil...https://www.lekarna.cz/allergodil-ocni-kapky-ophgttsol1x6ml0-05-1/?gclid=CIbvkaP_nNICFTQz0wodgBcKkQ

8.2.2017 (Táňa)
Moje zkušenost je tak trošku úsměvná, protože jsem před časem chodila s dcerkou do solné jeskyně kvůli její imunitě (a asi ano, asi jí to pomohlo anebo se konečně prostonala školkou a přestala být tak nemocná, těžko říct jak by to vypadalo kdyby nechodila) a sama jsem alergička s astmatem. Odabsolvovaly jsme tam poměrně intenzivní "kůru" ale vtip je v tom, že v zimě při testech jsem reagovala já míň a následná sezona byla výrazně mírnější co se projevů týká. To mi ještě nedošlo o co jde a to samé se opakovalo i další sezonu. Doktor se pořád ptal co se změnilo jestli jsme byli u moře že nepotřebuju tolik léků a tak často sprej.. No výsledek je, že asi po třetí sezoně jsem to pobrala jako fakt, že jsem se vážně dost zlepšila a až fakt s odstupem času mi došlo, že jediný co "bylo jinak" byly ty návštěvy solný jeskyně.. K moři jsme tehdá nejezdili a ani nic jinýho co by mohlo mít nějaký zásadní vliv jsem ani zpětně neobjevila.. Trošku humorný protože je to potvrzení přesně toho jak se říká že se všechno časem poskládá.. tak moje skládačka do sebe "zapadla" taky, ale až s kdo ví jakým odstupem času..

7.2.2017 (Veronika Marušincová)
Pěný den. Jsou asi tak dva roky, co se u mě poprve objevila senná rýma. U mě se projevuje hlavně tím, že mi dost teče z očí, mám je zarudlé. Když jsem se s tím poprvé setkala, tak jsem vůbec nevěděla o co jde. Celý život jsem byla zdravá. Doběhla jsem nejprve do lékárny, tam mi na oči dali kapky Allergodil, které mi pomohly. Od té doby se na ně spoléhám.

28.11.2016 (Niki)
Dobrý den, celá naše rodina trpí alergiemi, a během topné sezóny se to ještě více zhoršuje. Dnes jsem narazila na zajímavý článek o systému iClima, který je vhodný pro alergiky (viz http://www.newliving.cz/interier/bydleni-bez-alergii-se-systemem-iclima/). Systém topí i chladí a udržuje stabilně cca 22°C v místnosti. Oproti klimatizaci nemá žádné filtry, které by se zanášely. Díky nízké teplotě v systému se v místnosti nevíří prach. Systém eliminuje výskyt řady alergenů jako jsou prach, roztoči a plísně. Co si o tom myslíte? Máte s tím někdo zkušenost?

14.11.2016 (mysalifree-hypoalergenní bio kosmetika)
Dobrý den, spustili jsme s manželem e-shop s hypoalergenní bio kosmetikou mysalifree. Jedná se o kosmetiku z Rakouska, která je určena pro mimořádně citlivou a poškozenou pokožku, či pleť a pro všechny osoby, které o sebe chtějí pečovat zdravou, přírodní BIO kosmetikou. Při její výrobě se firma pečlivě vyhýbá všem alergenům i látkám, které jsou jako alergeny podezřelé a používá pouze rostlinné suroviny. Zakladatelkou je paní Ulrike Ischler, která trpěla alergiemi na konvenční kosmetiku, proto vyvinula vlastní produkty, které jsou nyní k dostání i na českém a slovenském trhu. Kosmetika se velice dobře osvědčila např. při léčbě autoimunitních onemocnění a atopických ekzémech. Pokud trpíte vy sami, nebo někdo blízký ve vašem okolí těmito problémy, mrkněte na náš web. www.mysalifree.cz Nebo přímo na stránky výrobce www.mysalifree.com Něco málo o nás najdete zde www.mysalifree.cz/kontakty :) Kosmetika je velmi vhodná i pro malé děti, trpící kožními problémy. Napsali o nás: http://vylecit-ekzem.cz/blog/86-bl-pokozka/103-cim-mazat Řekli o nás: https://www.youtube.com/watch?v=2QvK7Y3u7oc#t=9m53s

3.2.2016 (Klára Šimečková)
Zdravím a chtěla jsem se zeptat zda-li někdo z vás má zkušenosti s inhalátore kamenné soli na astma a alergie. Má alergie není až tak silná a proto jsem hledala něco na přírodní bázi, ale nevím jak moc velká je účinnost. nezkoušel jste někdo? Předem děkuji za odpovědi

3.10.2015 (Betty)
Zdravím a obracím se s dotazem, jak řešíte stravování ve škole u dětí, které mají speciální dietu - alergii (nemyslím celiakii, ale diety typu bezmléčná, bezvaječná, případně kombinovaná atd.). Máte někdo dobrou zkušenost - vycházejí vám vstříc a máte pravidelně možnost spolehnout se na nabídku šk.jídelny nebo si jídlo dítěti musíte zajišťovat sami? Předem díky za zkušenosti.

28.7.2015 (Verča)
Děkuji moc za radu, povídám se, co na těch stránkách píší, ale určitě mám hned větší naději, že by mi to též mohlo pomoci :)

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Poruchy imunity