Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie : Moje zkušenosti


 Hledat  

Nalezeno 132 záznamů z celkového počtu 132, zobrazeny 31. - 40.

 1  2  3  [ 4 ]  5  6  7  8  9  10  11 

28.7.2015 (Mia )
No promě bylo směrodatné, že už to nejsou žádné kortikoidy, to jsem opravdu nechtěla... Vlastně zastavuje svědění, zarudnutí až zmizí ekzém docela. Tady jsou stránky jestli se chce podívat :) www.protopan.cz

28.7.2015 (Verča)
Děkuji za tip a mohu se zeptat, co to přesně je za krém? Jeslti by jste mi mohla dát nějaké bližšší informace :-)

27.7.2015 (Mia)
Zdravím, vím že atopický ekzém je hrůza děs, trpěla jsem s ním několik dlouhých let. Nakonec mi pomohl local cream, myslím, že určitě stojí za vyzkoušení

24.7.2015 (Verča)
Zdravím, trpím na atopický ekzém, objevil se mi před pár měsíci. Přiznávám, že jsem z toho trochu vyjukaná a nevím si moc rady :(

22.1.2015 (Karroll)
Dobrý den, náhodou jsem narazila na Vaši diskuzi a popravdě je mi Vás a vašich blízkých líto. Vím co to obnáší. Mám 2 děti a obě byly astmatici a alergici. Byly na tom tak špatně až jsem přišla o zaměstnání. Byla jsem z toho tak špatná, ale naštěstí mě oslovil pán, který mi ukázal skvělého pomocníka do domácnosti. Ze začátku jsem byla s manželem opravdu hodně skeptická, ale po čase jsme žasli nejen ja a můj muž, ale také paní doktorka. Děti jsou na tom 100x lépe jak dříve a skvěle to funguje. Žádné záchvaty a alergické reakce, vše maximálně zázračné. Velice ráda Vám pomohu a mohu klidně domluvit kontakt na zlatého pána, který nám zachránil naše dětičky. Klidně pište na email: karolinecka.k2@seznam.cz S pozdravem Karolína, Janička a Tomík :-)

3.9.2014 (Iva)
Zaujal mne příběh Zelatora a musím potvrdit...ano, je to tak, mám podobnou zkušenost a tímto děkuji za sdílení.

14.8.2014 (alergik211)
Zdravím všechny, v mojí rodině je alergie hodně rozšířená. Táta, máma, já i sestra jsou alergici, všichni ale na něco jiného :) . Nejvíce se nám osvědčily tyhle tablety: http://www.gigalekarna.cz/produkt/claritine-30-tablet/ na potlačení alergických reakcí. Doufám, že vám pomohou tak, jako nám.

13.6.2014 (Lucka)
Já mám alegii dědičnou a musim říct, že co používám Pelargin od firmy Energy tak jsem v pohodě a již neberu žádnou chemii.Léto bez senné rýmy a pálení očí.Úplnej zázrak.Vše najdete na www.prozdravi.cz. A objevila jsem konzuĺtanta od firmy Joalis a ten mě prý alergii úpně vyléčí nebo alespoń zmízní.Takže já nedoporučuji léky od lékaře.Jste číslo na pojiš´tovnu a chemie nemá takový efekt.

31.3.2014 (alergik)
Dobrý večer, je mi 42 let a asi posledních 10 let trpím alergií - pylovou. Každý rok se to zhoršovalo, každý rok více léků. Vyzkoušela jsem očkování, nepomohlo. Začala jsem navštěvovat pravidelně reflexní terapii a ve stejném roce jsem prvně vyzkoušela biorezonanci. Byl to jako zázrak, bez léků a pomohlo to. Pan doktor mi tvrdil, že bych se toho měla zbavit napořád, ale to se nestalo. Další rok jsem v době největší krize navštívila opět biorezonanci a po 4 hodinách jsem odložila léky. I letos už kvete bříza a mě je zatím dobře. Co bych vám doporučila? Ve svém okolí si nasbírejte alergeny - na talíř dejte trochu vody a ony se tam za pár dní nashromáždí. Najděte si ve svém okolí někoho, kdo má přístroj na biorezonanci a pak už budu jen držet palce.

14.3.2014 (Jitka)
Lidičky. Také jste poznali zde , kolik "jakoalergiků" nenápadně nabízí produkty firem, pro které pracují? Jste trapní všichni, co zde uvádíte smyšlený problém s následným vymizením po používání toho a toho.Vydělat peníze i za cenu toho, že někdo vám uvěří a vydá se třeba z posledních peněz? Styďte se!!!! A najděte si slušnou práci !!!

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Růst dětí