Úvodní stránka | Redakční rada | Kontakt | RSS | Informace pro média | Napsali o nás

Bez Alergie : Moje zkušenosti


 Hledat  

Nalezeno 132 záznamů z celkového počtu 132, zobrazeny 1. - 10.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

4.8.2020 (NextOne)
Mnoho let bojuji s alergií a unavenými oči. Zkoušel jsem spoustu očních kapek, ale nikdy to nebylo nic extra. Neměl jsem v ruce něco u čeho bych řekl, jo to je fakt bomba, to doporučím lidem. Konečně jsem na něco takového narazil a to na japonské oční kapky Sante Fx Neo. Na českém internetu nesehnatelné, pravidelně si je pro rodinu a známé objednávám z ebaye. Říkal jsem si, nějaký japonský výrobek, to nemůže fungovat a bál jsem se, ale teď na to nedám dopustit. Jakmile začne jarní období a přichází alergie, tak je mám vždy po ruce. Jen se hned nelekněte, když je vyzkoušíte, protože jsou zprvu pálivější, ale je to otázka pár vteřin než to přejde :) a účinek se dostaví téměř okamžitě. Za mě tedy doporučuji. Má někdo z Vás taky tak dobrou zkušenost s těmito kapkami? Zde případně odkaz https://ostatni.bazos.cz/inzerat/122482219/sante-fx-neo-japonske-ocni-kapky.php

19.8.2019 (Vladimír)
Lini při nákupu v Kauflandu Mě bodla vosa v 9,15 celkem bez problémů Jsem bil až do 21.30 na Jsem začl vidtelně a hodně rychle otěkat. Po píjezdu rychlé mě lékař řekl že Jsem měl volat dříve. Toto spomalení nastalo proto že Jsem velký 130 kg.

12.4.2019 (Hanka)
Na alergii mám sterimar s manganem, který má účinky jako antihistaminika. A nedráždí nos jako sprej do nosu proti alergii, který mě pálil v nose.

11.4.2019 (Michaela)
Mořskou vodu na alergickou rýmu? My ji používáme při nachlazení na ucpaný nos. Na alergii funguje taky?

9.4.2019 (Hanka)
Ahoj, mně teda na alergickou rýmu hodně pomohla mořská voda. Krásně nos vyčistí a potom mě nedráždí alergeny v nose.

15.7.2018 (Lenka)
Dobrý den,trpím kontaktní alergií,na 3 nejčastěji používané kovy je alergie 100 procent,na další 3 je to 70 procent.Kvůli této alergii jsem musela před 18 lety odejít ze zaměstnání a od té doby marně hledám zaměstnání ve kterém bych nepřišla do styku s kovy.Takže jsem prakticky 18 let na ÚP a jsem prý nezaměstnatelná,a ID se prý ny to nedává.Takže bych se ráda zeptala,jak tuto situaci vlastně řešit?Nutno podotknout,že trpím ještě na migrény.Nikdo mi v mé situaci nedokázal poradit,takže mě napadlo,zeptat se zde.Moc děkuji za odpověď.Lenka A.

21.11.2017 (Jarka)
Ahoj, mě allergodil doporučila doktorka. A ano, jsou volně prodejné. A jsou opravdu účinné. Na alergii jsou to jediné kapky, které mi vážně pomohly.

20.9.2017 (Ondřej)
Mohu se prosím zeptat... Ten allergodil, to jsou kapky volně prodejné? A jak jste na ně přišli? Na doporučení?

18.9.2017 (Jarka)
Co se týče alergie, tak já na ni trpím od dětství... Mám sennou rýmu. Napřed se to řešilo práškama, které chvíli zabíraly, pak ale taky ne. Tak jsme zkusili kapky a ty jsou mnohem lepší, než tabletky. Na tu sennou rýmu se mi teď nejvíc osvědčil allergodil :)

31.5.2017 (Eva)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jste někdo byli u moře s atopickým dítětem v akutním stavu. Dcera 1,5 roku má velmi špatný atopický ekzém-všude, hlavně na obličeji a končetinách. Stále je zakrytá a nosí rukavičky nebo zašité rukávky, vůbec nesnese být nahá a při přebalování a koupání se začne okamžitě nekontrolovatelně škrábat. Máte prosím někdo podobnou zkušenost? Za týden máme jet na 3 týdny k moři (spoléháme, že se jí tam ekzém zlepší), ale nevím, jak to v praxi bude, když nesnese být nahá. Předem děkuji za odpovědi.

Zpravodaj Bez-alergie.cz

Vše co ještě nevíte o alergii

Každý měsíc pro vás připravujeme přehled novinek webu Bez-alergie. Odpovězte na 4 otázky o alergii a přihlaste se k odběru zpravodaje.

Přihlásit

Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Revmatické nemoci